-Скільки коштує “Путівка вихідного дня”?
– Путівка вихідного дня – акційна пропозиція, де Ви оплачуєте лише харчування та проживання за дві доби. А за фактом, знаходитесь у санаторії три дні та дві ночі. Заїзд у п’ятницю з 15.00 до 18.00 (на вечерю), виїзд у неділю після обіду (після 15.00). Також у Вас є можливість відвідати басейн, сауну та соляну кімнату (галокамеру) безкоштовно, як бонус до акції. Харчування коштує 550 грн на добу на особу. Проживання – залежно від номера, який Ви оберете. Інші послуги надаються у звичайному порядку, згідно з прейскурантом. Актуальні ціни та опис послуг є на нашому сайті у розділі “Ціни”. Там же, на сайті, є фотографії номерів та різних локацій санаторію. Інформація за цінами у цій відповіді, актуальна на лютий 2023 року.
– Який рейтинг вашого закладу з готельної класифікації?
– Наш готельний заклад розміщення має сертифікацію Укрметртестстандарту “Дві зірки”. Це бюджетний рівень або його ще називають економ.
– Чим відрізняються стандартні номери від напівлюксів та люксів?
– У стандартних номерах є душ, туалет, гаряча та холодна вода, зміна постелі та рушників. Вони обладнані двома двоярусними ліжками, де нижній рівень стандартного розміру, а верхній розрахований на зріст до 170 см і вага до 60 кг, фактично дитяче місце. У напівлюксах – а їх у нас кілька різних, що відрізняються за кількістю кімнат – є все те ж саме, що і в стандартах, але ліжка звичайні, двох і односпальні. І є розкладні дивани. У кожному номері є телевізор, кондиціонер, холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник та набір посуду. Половина напівлюксів із ваннами, половина з душовими кабінами. Один із напівлюксів обладнаний інклюзивними поручнями у санвузлі для людей з обмеженими можливостями. У нашому єдиному поки що “Люксі” є все, що і в “Напівлюксі“, тільки більше, краще і красивіше. Дві великі кімнати по 25 м.кв – спальня і вітальня, у спальні великий плоский телевізор 55 дюймів, у вітальні – 40 дюймів. Є кавоварка та робот-пилосос (не лякайтеся, якщо він почне виконувати свою роботу). Мармуровий кімнатний фонтан освіжає за спекотної погоди, підлога з підігрівом у спальні – створює комфорт у холодну погоду. Родзинка номера – справжня візантійська амфора, піднята з дна Чорного моря в районі мису Тарханкут у середині двохтисячних. Датується 200-300 роками нашої ери. Вона відреставрована та має сертифікат автентичності.
– Чи можна взяти із собою собаку, кішку або іншу тварину?
– Відповідно до п. 7.20 наказу 172 від 19.06.1996 р. Міністерства Охорони Здоров’я України “Про затвердження Державних санітарних правил розміщення, влаштування та експлуатації оздоровчих закладів”, що звучить так: “Режим роботи оздоровчого закладу передбачає: …. – заборону завезення і тримання відпочиваючими на території собак, котів та інших тварин;”, повідомляємо власників тварин, які хотіли б разом з ними відвідати наш санаторій, що за всієї нашої доброзичливості, гостинності та любові до тварин, Закон потрібно виконувати і це – першочергова умова. Також, важливо, що досить велика кількість людей – і серед них можуть бути інші наші гості – можуть мати алергію на тварин, можуть просто боятися їх. І, щоб уникнути конфліктних ситуацій, ми заздалегідь інформуємо вас про це і просимо з повагою ставитися до комфорту інших громадян і вимог Закону. На перспективу ми розглядаємо можливість підготовки деяких номерів класу “напівлюкс” у кількості 5 шт, у крилі першого поверху з окремим виходом на вулицю, де є покриття підлоги лінолеумом, а стін склошпалерами, що легко миються, для можливого розміщення гостей із домашніми улюбленцями. При цьому в будь-якому варіанті тварина має бути здоровою, мати на руках у власника всі необхідні документи про щеплення, а поза номером територією санаторію пересуватися в наморднику і на повідку. Собаки вагою до 5 кг і до 30 см у холці зможуть переміщатися поза номером, але в приміщенні санаторію без намордника, виключно на руках власника. Усі більші собаки – у намордниках і на короткому повідку, на вулиці можна на довгому повідку. Не дозволяється присутність тварин у загальних зонах приймання та приготування їжі, отримання медичних та оздоровчих процедур. Також, хотілося б попередити, що на територію санаторію можуть проникати бродячі тварини, які можуть завдати шкоди здоров’ю вашого вихованця. За безпеку оточуючих, чистоту і порядок і за здоров’я тварини несе відповідальність власник тварини. Поточну ситуацію щодо можливості перебування з тваринами в санаторії, краще дізнатися в адміністратора.
– Чи можна переставляти меблі в номері? Чи можна брати самостійно стільці з їдальні або конференц-залу чи інші меблі для потреб відпочивальників?
– Найповніше відповідь на це запитання вже відображено в “Правилах проживання в санаторії”. Цитуємо. “Самостійна перестановка або переміщення меблів (зокрема стільців, столів, крісел, диванів, ліжок, тумбочок, шаф, спеціалізованих меблів тощо) у номерах та інших приміщеннях без узгодження з адміністратором заборонена. Якщо все-таки так вийшло, що Ви принесли меблі з однієї локації на іншу або переставили ліжка або шафу, то відновіть, будь ласка, все в первісному вигляді і повідомте про це адміністратора. Ми будемо вам дуже вдячні. Якщо в процесі експлуатації або переміщення меблів чи іншої вашої життєдіяльності в період перебування в санаторії “Хвиля” були нанесені пошкодження самим меблям, інтер’єру / екстер’єру санаторію або іншому майну – то добровільне зізнання в цьому дасть вам змогу розв’язати питання самостійно або за допомогою сторонніх спеціалістів у розмірі, що відповідає шкоді. У разі виявлення проблеми без ініціативи особи, чиї дії спричинили заподіяну шкоду, на неї накладається штраф у двократному розмірі коштів, необхідних для відновлення шкоди.”
-Які процедури можна отримати у вас у порядку індивідуального відвідування, а які – групові?
-Станом на лютий 2023 року та у зв’язку з воєнним станом і ситуацією в енергетиці, отримання процедур розподіляється таким чином. Індивідуальні: Ванни аеромасаж і гідромасаж, вірна ванна для ніг, ванни з бішофітом, хвойно-перлинна ванна, електрофорез, магнітна терапія, озокерит, тубус-кварц, сауна інфрачервона, фітосауна, прогрівання рефлектором, біоптрон (світлолікування), оксигенотерапія, масаж, галокамера (соляна кімната). Групові: Кріосауна (групи по 7 осіб), душ Шарко (від 4-х осіб і більше). Детальнішу інформацію ви можете отримати у лікаря санаторію або в адміністратора.
-Чи працює басейн і що потрібно для відвідування?
– Басейн працює з 8 до 21.00 на вхід, о 22.00 басейн зачиняється. Вартість відвідування басейну вказана в розділі “Ціни” на нашому сайті. Потрібна довідка для відвідування басейну, яку можна взяти в поліклініці. Шапочка, халат, купальник/плавки, рушник, змінне взуття для басейну, мильні речі – берете з собою. Для першого відвідування обов’язково зв’язатися з адміністратором і обговорити час візиту. Щоб він не збігся з часом занять будь-якої з груп.
-Який порядок оплати за послуги санаторію? Яка форма оплати?
– За послуги санаторію оплата здійснюється у формі передоплати. Оплату можна здійснити або безготівковим способом на реквізити ПрАТ “АК “Київводоканал”, або готівкою через термінал приймання готівкових платежів, що встановлений у холі санаторію. При оформленні договорів слід урахувати, що не менше 70% від суми договору має надійти на розрахунковий рахунок підприємства не пізніше ніж за три дні до початку строку виконання договору і 100% – у день початку дії договору.
– Чи можна користуватися вашими послугами вибірково? Наприклад брати путівку тільки на проживання, без харчування? Або приїжджати тільки на процедури, без харчування та проживання – поплавати в басейні, сходити в сауну або соляну кімнату, на масаж або в душ Шарко?
– Так, звісно. Спеціально для цього всі ціни на нашому сайті вказані окремо, на кожну позицію. У кожному номері люкс і напівлюкс є мікрохвильовка, холодильник, чайник і необхідний набір посуду. Гості з економ-номерів можуть скористатися кухонним обладнанням у службовому приміщенні, звернувшись до адміністратора. Приготування їжі в житлових номерах заборонено санітарним законодавством, але розігріти готову можна. Також до ваших послуг зона барбекю і мангали, де можна приготувати їжу на вогні. Дрова і продукти, в цьому випадку, потрібно буде привезти з собою.